International Patient Center

Anestezi ve Reanimasyon

Beykent Üniversitesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Bölümümüz, uzman kadrosu ve güncel uygulamaları ile her daim hasta güvenliği önceliği ile hareket etmektedir. Bölümümüz, deneyimli uzmanlarımız, titiz ve özverili görev anlayışı ile hareket eden hemşire ve teknisyenlerimiz ile tüm yaş grubu hastalara ihtiyaç dahilinde hizmet vermektedir. Deneyimli doktorlarımız, ameliyat sırasında olduğu kadar operasyon öncesinde ve sonrasında da sundukları hizmetlerin mükemmel bir düzeyde sürmesini sağlamaktadır. 

Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Kulak-Burun-Boğaz, Üroloji, Göz, Ağız ve Çene Cerrahisi Bölümlerine ait anestezi uygulamaları bu konularda deneyimi olan anestezi doktorları tarafından yapılmaktadır.

Bunun dışında Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı olarak, hastanemizde Girişimsel Radyolojide, MRI'da, Tomografide, HSG'de, Pediatrik Kardiyoloji Anjiyolarında, Gastroenterolojik Girişimlerde, Obstetrik ve Jinekolojik küçük müdahalelerde, doğumhanede, Yenidoğan Kateterizasyonunda da hizmet vermekteyiz.

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Bölümümüzde güncel bilimsel bilgilerin ışığında, en son teknolojik aletleri kullanarak geniş ve deneyimli kadromuzla kesintisiz ve eksiksiz bir şekilde hizmet veriyoruz.

Anestezi ve Reanimasyon İlgi Alanları 

·      Kalça-Diz protezi, Omuz El-Kol Ameliyatı gibi lokal anestezi gerektiren ameliyatlar

·      Epidural Anestezi

·      Aksiller Anestezi

·      Solunum güçlüğü yaşayan hastalar

·      Spinal Anestezi

·      İnhalasyon Anestezi

·      Kaudal Anestezi

Uzmanlarımıza Sorun

Talebinizle ilgili yardımcı olabilmemiz için lütfen formu doldurun.

Mail Gönderimi Başarılı oldu

x

Uzmanlarımıza Sorun

Talebinizle ilgili yardımcı olabilmemiz için lütfen formu doldurun.