International Patient Center

Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi

• 3. düzey (üst düzey) olarak tescillenen ünitemiz; 22 adet yüksek teknolojik ekipmanlarla donatılmış solunum cihazına sahip yatak ile hizmet vermektedir. 

Koroner Yoğun Bakım 

• 2. düzey olarak tescillenen ünitemiz; 4 adet yüksek teknolojik ekipmanlarla donatılmış solunum cihazına sahip yatak ile hizmet vermektedir. 

KVC Yoğun Bakım 

• 3. düzey (üst düzey) olarak tescillenen ünitemiz; 6 adet yüksek teknolojik ekipmanlarla donatılmış solunum cihazına sahip yatak ile yenidoğan bebekten itibaren tüm hastalarımıza hizmet vermektedir. 

Tüm yoğun bakım ünitelerimizde her hastanın kalp-solunum fonksiyonları, nörolojik fonksiyonları, böbrek fonksiyonları, hemodinamik dengesi, beslenme durumu 24 saat devamlı doktor, hemşire ve sağlık personeli ile izlenebilmektedir. 

3. Düzey ( Üst Düzey) Nedir? 

Yoğun bakım ünitemizde her yatak başında mekanik ventilatör olarak adlandırdığımız suni solunum cihazı ve hastalara ait yaşamsal bulguları takip edebildiğimiz (nabız, tansiyon, vücut ısısı, arter ve santral ven basıncı, kafaiçi basıncı gibi) uygun monitörler yer almaktadır. Yoğun bakıma hasta kabulüne yoğun bakım doktoru ve hastanın tedavisini üstlenen ilgili branş doktoru birlikte karar vermektedir.

Uzmanlarımıza Sorun

Talebinizle ilgili yardımcı olabilmemiz için lütfen formu doldurun.

Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi

Mail Gönderimi Başarılı oldu

x

Uzmanlarımıza Sorun

Talebinizle ilgili yardımcı olabilmemiz için lütfen formu doldurun.