International Patient Center

Hakkımızda

Deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile hasta memnuniyeti odaklı ve sağlık sektöründe fark yaratan hizmet anlayışımızla 2019 yılından bu yana kesintisiz hizmet veriyoruz. Açıldığı ilk günden bugüne hasta odaklı, kanıta dayalı ve nitelikli bir hizmet veren, tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı yapısıyla Beykent Üniversitesi Hastanesi, uzman kadrosu uluslararası sağlık hizmeti standartları ve ileri teknolojik donanımıyla sağlığa dair ihtiyaç duyulabilecek her alanda hizmet sunmaktadır. 

Multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz 20.000 metrekare, kapalı alana sahiptir. 

132 yataklı servis, 24 yataklı yenidoğan yoğun bakım,  22 yataklı dâhili-cerrahi yoğun bakım 6 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 4 yataklı Koroner Yoğun Bakım 8 yataklı Ameliyathane 1 Heliport Alanı ile her türlü hava ambulansı ve helikopterine iniş kalkış imkânı ve kişiye özel sağlık hizmeti yaklaşımıyla hizmet vermektedir. Tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile hastanemiz, yedi gün yirmi dört saat uluslararası standartlarda hizmet sunarken, sadece ülkemiz için değil yurt dışından gelen hastalarımız için de bir referans merkezi olarak konumlanmaktadır.

Sağlığınız Bizimle Güvende mottosuyla çıktığımız bu yolda sağlık dolu yarınlarla birlikte devam ediyoruz.