Online Tıbbi Destek Formu

Kullanıcı Sözleşmesi:

Değerli Hastamız  “online doktor görüşmesi” dünyamızın ve ülkemizin içinde bulunduğu olağanüstü şartlarda siz hastalarımızın ev dışına çıkamadığınız ve hastanemize gelemediğiniz durumlarda temel sağlık ihtiyacınızı karşılamak için geliştirilmiş bir hizmettir. Doktorunuz şikayetlerinizi dinleyecek, tarafınızca kendisine bildirilen şikayetlere göre gerekli olursa tetkik talep edilecek ya da fiziki muayene yapılması zorunlu olduğuna kanaat getirirse “ online doktor görüşmesi “ sürecini sonlandırmayı ve fiziksel muayene için randevu planlamasını önerebilecektir.

Bu hizmetteki amacımız; ertelenen teşhis ve tedavilerin ilerleyen haftalarda yol açabileceği daha büyük rahatsızlıkları mümkün olduğu kadar engellemeye çalışmak ve kronik hastalığı olan ve tarafımızca takip edilen hastalarımızda gelişen şikâyetlere yönelik öneriler sunmaktır. Hiçbir zaman hastanede yapılan ve fiziki muayeneyi de kapsayan bir süreçle eş tutulmamalı beklentiniz de bu doğrultuda olmamalıdır. Ayrıca, tarafımıza ilettiğiniz kimlik verileri, şikâyetleriniz, varsa tıbbi dokümanınız, şahsınıza ait olduğu kabul edilerek tarafımızca KVKK kuralları doğrultusunda işlenecektir. 

Yapılacak görüntülü görüşme doktor-hasta mahremiyeti kapsamında olup hiçbir şekilde kayıt altına alınmayacak, hastalarımızın da görüşmeleri kayıt altına alması doktor-hasta mahremiyeti ihlali olacaktır. 

Başvurunuzu onayladıktan sonra teyit etmek ve işleminizi tamamlamak üzere en kısa zamanda Çağrı Merkezimiz tarafından aranacaksınız. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili bilgilendirmeyi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmeti sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

Online Tıbbi Destek Süreçleri:

- 444 10 60 numaralı çağrı merkezimizi arayarak tıbbi destek almak istediğiniz branşı ve doktoru belirterek randevu oluşturabilirsiniz.

- www.ozelbeykenthastanesi.com adresinden online tıbbi destek başvuru formunu doldurabilirsiniz.

- Müşteri temsilcimiz tarafından aranarak ücret ve online doktor görüşmesi detayları hakkında bilgilendirileceksiniz.

- Onay verdiğiniz gün ve saatte doktorumuz tarafından görüntülü aranarak tıbbi destek alabilirsiniz.

Bilmeniz gerekenler:

- Ani gelişen hastalık, kaza, ciddi yanık, kusma vb. tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin şikayetler online doktor görüşmesi hizmeti kapsamı dışındadır. Eğer bu tür belirtiler varsa vakit kaybetmeden bir sağlık kuruluşuna başvurunuz.

- Online doktor görüşmesi hizmetini özel sağlık sigortanız karşılıyor ise müşteri temsilcimiz ile bu bilgiyi paylaşmanızı rica ederiz. Özel sigortanızın online görüntülü hizmeti karşılaması durumunda provizyon tarafımızca alınacaktır.

- Online doktor görüşmesi için onay verdiğiniz gün ve saatte doktorunuz tarafından arandığınızda telefonu cevaplayamamanız durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır.

- Ücret iadesi görüşmenize iki saat kala iptal etmeniz durumunda veya herhangi bir teknik sorun nedeniyle doktorunuzla görüşmede aksama yaşamanız durumunda yapılabilir.

- Yapılan görüntülü görüşme yasal ve deontolojik kurallara bağlı olarak gerçekleştirilecek olup, doktorunuzun uygun görmesi durumunda fiziksel muayeneye davet edilebilirsiniz. 

- Hastanemizde yapılan fiziksel muayeneniz veya online görüntülü doktor görüşmeniz sonrasında 15 günlük kontrol süreniz mevcuttur.

- Kontrol görüşmesi gerekirse kontrol görüşmenizi de görüntülü olarak yapabilirsiniz. Bu durumda size “ Online Doktor Görüşmesi Kontrol Randevusu”  verilir. Poliklinik muayene hizmeti almış hastalarımız da kontrol muayenelerini online görüşme ile gerçekleştirebilirler.

- Online görüntülü doktor görüşme süresi 20 dakikadır.

- Doktorunuz laboratuvar veya radyoloji tetkikleri isterse, hastaneye davet edilebilirsiniz.

Mail Gönderimi Başarılı oldu

x

Uzmanlarımıza Sorun

Talebinizle ilgili yardımcı olabilmemiz için lütfen formu doldurun.